شناسه : 72082
امروز شنبه 1400/01/21 - 19:40
نویسنده : chaharmahal-admin
معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری

تعطیلی صد در صدی واحد های صنفی گروه های شغلی 2 و 3 و 4 در سطح استان در شرایط کرونایی

غلامرضا قائدامینی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج اصناف استان طرح تعطیلی واحد های صنفی گروه های شغلی 2 و 3 و 4 را در مرکز استان بسیار مطلوب ارزیابی نمود و نتیجه آن را به صورت صد در صد تعطیلی واحدهای مذکور عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور، غلامرضا قائدامینی در خصوص طرح تعطیلی واحدهای صنفی گروه های شغلی 2 و 3 و 4 در شرایط کرونایی کنونی به خبرنگار سازمان بسیج اصناف استان گفت: با عنایت به مصوبات ستاد کرونای استان و شرایط کرونایی جامعه در خصوص تعطیلی واحدهای صنفی گروه های شغلی 2 و 3 و 4 معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان با همکاری شبکه بهداشت، اتاق اصناف و اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی و همراهی همیاران بازرسی قرارگاه هفدهم ربیع الاول به انجام بازرسی و تعطیلی واحدهای صنفی در سطح بازار اقدام نمود.

 معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان در ادامه افزود: در حال حاضر تعطیلی واحدهای صنفی به صورت صد در صدی می باشد و تمامی واحدهای صنفی گروه های 2 و 3 و 4 تعطیل می باشند و تعطیلی یکپارچه را در سطح شهرها شاهد هستیم. 

تعطیلی بازار در شرایط کرونایی
تعطیلی یکپارچه واحدهای صنفی گروه های شغلی 2 و 3 و 4 با همکاری همیاران بازرسی قرارگاه هفدهم ربیع الاول و بازرسان شبکه بهداشت

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)